Logo
Nastavit
Nastavit
"Klikni & Chráň"

Prvá Smart sieť
na Slovensku

Jenoduchá a rýchla inštalácia.
Užívajte si neobmedzený výhľad z okna.

Prvá Smart sieť
na Slovensku

Jenoduchá a rýchla inštalácia.
Užívajte si neobmedzený výhľad z okna.

"Klikni & Chráň"

Inovácie,
ktoré menia pravidlá

Naša plisovaná sieť Moskytech Smart je navrhnutá s ohľadom na jednoduchosť a rýchlosť montáže. Vďaka unikátnej technológii "klikni a chráň" ju môžete bez námahy a bez použitia akéhokoľvek náradia pevne uchytiť do rámov vašich okien. Tento proces nevyžaduje viac ako pár minút, čím sa eliminuje potreba odborného zásahu.

Moskytech Smart poskytuje efektívnu barieru proti všetkým druhom hmyzu, zachovávajúc pritom príjemný prúdenie vzduchu do vašich priestorov. Je to ideálne riešenie pre každého, kto chce užívať letné dni a večery bez nepríjemných narušiteľov, ako sú komáre, muchy či iný lietajúci hmyz.

Okrem vysokofunkčného dizajnu ponúka Moskytech Smart aj výnimočnú prispôsobivosť. Sieť je možné na mieru upraviť pre takmer akýkoľvek typ a veľkosť okna, vrátane atypických a nadmerných rozmerov. Elegantný vzhľad a minimalistické línie zabezpečia, že sieť bude esteticky dopĺňať interiér i exteriér vašeho domova, bez toho, aby narušila jeho celkový vzhľad.

Bez montáže
jednoduchý klik systém

Moskytech Smart: jednoduchá inštalácia bez náradia, bez poškodenia okna.

Vysokofunkčný design
výnimočná prispôsobivosť

Moskytech Smart: vysokofunkčný dizajn, prispôsobivosť, estetické doplnenie interiéru a exteriéru.

Účinná ochrana
inovatívna plissovaná sieťovina

Moskytech Smart: Účinná ochrana pred hmyzom s zachovaním príjemného vzdušného prúdenia. Ideálne pre letné dni bez komárov a much.

Možnosti montáže

Veľmi jednoduchá možnosť použitia pri rôznych typoch okien bez nutnosti úpravy produktu.

Sieť Moskytech Smart je možné aplikovať na francúzské okná, balkónové okná, a klasické plastové okná, či eurookná. (Obmedzenia montáže si pozrite v návode na zameranie)

Francúzske okno
Klasické okno
Balkónové dvere

Prejst do

E-shopu